-35%







26 571 ₴
17 271 ₴
Показати оптові ціниДвигун відповідає вимогам EURO 5 ДО низьких викидів. Дві Розетки 230; ВОЛЬТМЕТР ДЛЯ відображення напруги. Два великі колеса та відкидна ручка для зручності транспортування. Великий Бак на 15 ЛІТРІВ із вказівником рівня для безперервної роботи. Захист від перевантаження та датчик низького рівня масла для тривалого використання. Автоматичний регулятор напруги (AVR) забезпечує стабільну вихідну напругу. Легкий запуск із пуском від віддачі.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Einhell |
| Максимальна потужність | 3.1 кВт |
| Номінальна потужність | 2.6 кВт |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 42 кг |
| Двигун | |
| Об'єм паливного бака | 15 л |
| Додаткові характеристики | |
| Рівень шуму | 96 дБ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 4152551 |
| Час автономної роботи | 10.5 час |
| Гарантія, міс | 12 |
| Двигун | 4-х тактний |
| Додатково | ручка для транспортування |
| Клас захисту | IP 23M |
| Кількість фаз | однофазні (220 В) |
| Мoдель | ручний стар |
| Напруга мережі | 230 В |
| Об'єм двигуна | 208 см3 |
| Об'єм оливи в картері | 0.6 л |
| Оснащення | мідна обмотка |
| Розміри | 600 х 475 х 455 мм |
| Витрата палива | 1.4 л/год |
| Розетки | 2 x 230 В |
| Система запуску | ручний стартер |
| Країна виробництва | Китай |
| Тип альтернатора | синхронний |
| Тип охолодження | повітряне |
| Тип палива | бензинові |
| Частота мережі | 50 Гц |