-35%




39 971 ₴
25 981 ₴
Показати оптові ціниРозсуньте межі як ніколи раніше з пам'яттю Kingston Fury Renegade DDR5; створеною для екстремальної продуктивності на платформах нового покоління DDR5. Зміцніть свою систему; щоб вона залишалася на вершині завдяки надшвидкій пам'яті зі швидкістю до 6400 МТ/с. Kingston Fury Renegade DDR5 має елегантний алюмінієвий теплорозподільник нового дизайну чорного та сріблястого кольору; який доповнить зовнішній вигляд найновіших ПК; створених збирачами систем та ентузіастами DIY PC. Випускаються у вигляді одномодульних модулів ємністю 16 ГБ та двоканальних комплектів з 2 штук ємністю 32 ГБ.
Чи створюєте ви контент; працюєте в режимі багатозадачності або доводите до межі можливості своєї найсучаснішої гри; пам'ять Kingston Fury Renegade DDR5 - ідеальний вибір для геймерів; ентузіастів; творців контенту та екстремальних оверклокерів. На 100% протестована на заводі на швидкість і забезпечена обмеженою довічною гарантією та більш ніж 30-річним досвідом; пам'ять Kingston Fury Renegade DDR5 дає вам найкращий із двох світів: екстремальну продуктивність і максимальний душевний спокій. Kingston Fury поряд з вами; прямо на межах можливого.
Розроблено для максимальної продуктивностіKingston Fury Renegade DDR5 зі швидкістю до 6400 МТ/с та швидкими таймінгами CL32 оснащена першокласними компонентами; налаштованими вручну інженерами; що пройшли суворе тестування на сумісність із провідними материнськими платами галузі; та забезпечена 100% заводським тестуванням на швидкість; що дозволяє без проблем проводити.
Використовуйте екстремальний потенціал розгонуDDR5 відкриває нову еру в технології пам'яті; роблячи екстремальний розгін більш стабільним варіантом; ніж попередні покоління. Вбудований ECC забезпечує більш надійні компоненти DRAM; вбудований PMIC балансує потужність там; де це необхідно; а два незалежні 32-бітові підканали забезпечують значне підвищення ефективності передачі даних для багатоядерних процесорів.
Сертифікований Intel XMP 3.0Технологія Intel Extreme Memory Profile полегшує розгін за допомогою вдосконалених попередньо оптимізованих заводських таймінгів; швидкостей та напруг для підвищення продуктивності розгону. Kingston Fury Renegade DDR5 має програмований PMIC для XMP 3.0; що підтримує до двох профілів для оптимізації ваших власних унікальних таймінгів; швидкостей і напруг; що зберігаються безпосередньо на DIMM.
Агресивний дизайн алюмінієвого теплорозподільникаАлюмінієвий теплорозподільник нового дизайну із чорного та сріблястого алюмінію та відповідна йому чорна друкована плата забезпечують прохолодний зовнішній вигляд вашої системи; доповнюючи зовнішній вигляд вашого останнього складання ПК.
| Основні | |
|---|---|
| Кількість модулів у комплекті | 2 |
| Стан | Новий |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Користувальницькі характеристики | |
| (Збірка) Висота модуля пам'яті | стандарт |
| (Збірка) Споживана потужність | 6 Вт |
| Артикул | KF576C38RSK2-32 |
| Буферизація | unbuffered |
| Гарантія, міс | 60 |
| Мoдель | DDR5 32GB (2x16GB) 7600 MHz Renegade Silver XMP |
| Напруга живлення | 1.45 В |
| Об'єм одного модуля | 32 ГБ |
| Підсвічування | Немає |
| Примітка | гарантує тільки їх безпечне транспортування. |
| Перевірка і корекція помилок (ECC) | Немає |
| Виробник | Kingston Fury (ex.HyperX) |
| Розширені профілі розгону | XMP |
| Система охолодження | з радіатором охолодження |
| Стандарти пам'яті | PC5-60800 |
| Країна виробництва | Китай |
| Таймінги | CL38-46-46 |
| Також шукають | геймерська |
| Форм-фактор пам'яті | 288-pin DIMM |
| Частота пам'яті | 7600 МГц |