-35%




31 677 ₴
20 590 ₴
Показати оптові ціни| Основні | |
|---|---|
| Кількість модулів у комплекті | 1 |
| Напруга живлення | 1,2 В |
| Стан | Новий |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Частота пам'яті | 6000 МГц |
| Користувальницькі характеристики | |
| (Збірка) Висота модуля пам'яті | стандарт |
| (Збірка) Споживана потужність | 6 Вт |
| Артикул | KF560C30BBE-32 |
| Буферизація | unbuffered |
| Гарантія, міс | 60 |
| Мoдель | DDR5 32GB 6000 MHz Beast EXPO |
| Об'єм одного модуля | 32 ГБ |
| Підсвічування | Немає |
| Примітка | гарантує тільки їх безпечне транспортування. |
| Перевірка і корекція помилок (ECC) | Немає |
| Виробник | Kingston Fury (ex.HyperX) |
| Розширені профілі розгону | XMP |
| Система охолодження | з радіатором охолодження |
| Стандарти пам'яті | PC5-48000 |
| Країна виробництва | США |
| Таймінги | CL30-36-36 |
| Також шукають | геймерська |
| Форм-фактор пам'яті | 288-pin DIMM |