-35%



19 985 ₴
12 990 ₴
Показати оптові ціни| Основні | |
|---|---|
| Кількість модулів у комплекті | 1 |
| Стан | Новий |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Користувальницькі характеристики | |
| (Збірка) Висота модуля пам'яті | стандарт |
| (Збірка) Споживана потужність | 6 Вт |
| Артикул | KF576C38RS-16 |
| Буферизація | unbuffered |
| Гарантія, міс | 60 |
| Мoдель | DDr5 16GB 7600 MHz Renegade XMP Silver/Black |
| Напруга живлення | 1.45 В |
| Об'єм одного модуля | 16 ГБ |
| Примітка | гарантує тільки їх безпечне транспортування. |
| Виробник | Kingston Fury (ex.HyperX) |
| Розширені профілі розгону | XMP |
| Система охолодження | з радіатором охолодження |
| Стандарти пам'яті | PC5-60800 |
| Країна виробництва | США |
| Таймінги | CL38-46-46 |
| Також шукають | геймерська |
| Частота пам'яті | 7600 МГц |