-35%





39 940 ₴
25 961 ₴
Показати оптові ціни| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Kyocera |
| Інтерфейси | USB |
| Стан | Новий |
| Рівень шуму | 52 дБ |
| Тип пристрою | Принтер |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 34 кг |
| Висота | 531 мм |
| Глибина | 394 мм |
| Ширина | 455 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 1102Z03NL0 |
| Місткість вихідного лотка | 250 листів |
| Місткість лотків для подачі | 100 листів |
| Час виходу першої сторінки | 5.4 сек |
| Гарантія, міс | 12 |
| Діагональ дисплея | 2" |
| Кількість лотків для подачі | 1 |
| Максимальна роздільна здатність, dpi | 1200 х 1200 |
| Максимальний формат друку | A4 |
| Місячний обсяг друку | 100 000 стор |
| Мoдель | PA4000cx |
| Модуль автоматичного двостороннього друку | Да |
| Оперативна пам'ять | 1Гб |
| Щільність паперу | 60 - 120 г/м2 |
| Підтримувані ОС | Windows® 11 |
| Підтримувані формати паперу (основний лоток) | Letter |
| Швидкість монохромного друку | 40 стр/хв |
| Сумісний оригінальний картридж | TK-5380Y |
| Країна виробництва | В'єтнам |
| Технологія друку | лазерна |
| Тип дисплея | Монохромний |
| Тип друку | кольоровий |
| Колір | Білий |
| Частота процесора | 1200 МГц |