-35%





44 897 ₴
29 183 ₴
Показати оптові ціни| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stanley |
| Вага | 17.2 кг |
| Максимальний зварювальний струм | 200 А |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | MULTI200 |
| Гарантія, міс | 36 |
| Діаметр зварювального електрода | 1.6-5.0 мм |
| Клас захисту | 21S |
| Клас ізоляції | H |
| Максимальна потужність | 6.7 кВт |
| Мoдель | тривалість нава |
| Напруга | 230 В |
| Стан | Нове |
| Країна виробництва | Італія |
| Товщина дроту | 1.6-5.0 мм |