-35%





30 471 ₴
19 806 ₴
Показати оптові ціни| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stanley |
| Вага | 17 кг |
| Максимальний зварювальний струм | 160 А |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | MULTI160 |
| Гарантія, міс | 36 |
| Діаметр зварювального електрода | 1.6-3.2 мм |
| Клас захисту | 21S |
| Клас ізоляції | H |
| Максимальна потужність | 4.3 кВт |
| Мoдель | тривалість нава |
| Напруга | 230 В |
| Стан | Нове |
| Країна виробництва | Італія |
| Товщина дроту | 1.6-3.2 мм |