-35%


37 774 ₴
24 553 ₴
Показати оптові ціни| Основні | |
|---|---|
| Виробник | CATA |
| Стан | Новий |
| Тип управління | Сенсорне |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Дисплей | Ні |
| Таймер | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | Thalassa 800 xgwh |
| Габарити | 80 х 117 х 31.4 см |
| Гарантія, міс | 24 |
| Діаметр вентиляційної труби | 150 мм |
| Кількість двигунів | 1 |
| Кількість швидкісних режимів | 5 |
| Лампи | SS LED |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Мoдель | Thalassa 800 xgwh |
| Потужність | 143 Вт |
| Продуктивність | 1360 м3/год |
| Режим роботи | рециркуляція |
| Країна виробництва | Іспанія |
| Також шукають | потужні |
| Тип | похила |
| Тип монтажу | настінна |
| Рівень шуму | 40-64 дб |
| Фільтри | алюмінієвий |
| Колір | Білий |
| Ширина корпусу | 80 см |