-35%

32 049 ₴
20 832 ₴
Показати оптові ціни| Основні | |
|---|---|
| Виробник | CATA |
| Стан | Новий |
| Тип управління | Сенсорне |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Дисплей | Ні |
| Таймер | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автоматичне вмикання/вимкне (сенсор) | Немає |
| Артикул | Greco 80 wh |
| Габарити | 80 х 116 х 29 см |
| Гарантія, міс | 24 |
| Діаметр вентиляційної труби | 150 мм |
| Кількість двигунів | 1 |
| Кількість швидкісних режимів | 3 |
| Лампи | EcoLed |
| Мoдель | Greco 80 wh |
| Потужність | 287 Вт |
| Продуктивність | 1400 м3/год |
| Режим роботи | рециркуляція |
| Країна виробництва | Іспанія |
| Також шукають | потужні |
| Тип | похила |
| Тип монтажу | настінна |
| Рівень шуму | 50-65 дб |
| Фільтри | алюмінієвий |
| Колір | Білий |
| Ширина корпусу | 80 см |