-35%
27 851 ₴
18 103 ₴
Показати оптові ціни| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Faber |
| Стан | Новий |
| Тип управління | Сенсорне |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 330.0529.664 |
| Габарити | 55 см |
| Гарантія, міс | 24 |
| Діаметр вентиляційної труби | 150 мм |
| Кількість швидкісних режимів | 3 |
| Лампи | LED |
| Мoдель | Tweet Ev8 Led Bk A55 |
| Потужність | 250 Вт |
| Продуктивність | 700 м3/год |
| Країна виробництва | Туреччина |
| Ширина корпусу | 55 см |