-35%

20 134 ₴
13 087 ₴
Показати оптові ціниТелескопічна вбудована витяжка - це ідеальний вибір для тих; хто шукає стильний та ефективний засіб вентиляції для кухні. Її передові функції та сучасний дизайн роблять її незамінною апаратурою в сучасних кухнях; забезпечуючи комфортний та приємний досвід приготування їжі. Витяжка обладнана енергоефективними світлодіодами; які освітлюють робочу поверхню; забезпечуючи яскравість та видимість під час приготування їжі та створюючи атмосферу в кухні.
Вбудовувані витяжки - це практичне і стильне рішення для сучасної кухні. Вони монтуються в шафку над варильною панеллю і не займають зайвого місця.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Faber |
| Стан | Новий |
| Тип управління | Електронне |
| Рівень шуму | 65 дБ |
| Тип витяжки | Вбудована |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Дисплей | Ні |
| Таймер | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автоматичне вмикання/вимкне (сенсор) | Немає |
| Артикул | 315.0635.141 |
| Габарити | 260 х 900 х 280 мм |
| Гарантія, міс | 24 |
| Діаметр вентиляційної труби | 150/125 мм |
| Кількість двигунів | 1 |
| Кількість швидкісних режимів | 3 |
| Лампи | LED |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Мoдель | Maxima Ng Eco Ev8 Wh A90 |
| Потужність | 250 Вт |
| Продуктивність | 1050 м3/год |
| Режим роботи | відведення повітря та рециркуляція |
| Країна виробництва | Туреччина |
| Також шукають | потужні |
| Тип | телескопічна |
| Тип монтажу | настінна |
| Фільтри | алюмінієвий |
| Колір | Білий |
| Ширина корпусу | 90 см |