-35%







23 854 ₴
15 505 ₴
Показати оптові ціниЗнищувач документів HP OneShred 100CC – чудове рішення для open-space офісів. Високий рівень безпеки P-4 згідно DIN 66399 відповідає вимогам Загального регламенту захисту даних (DSGVO); тому гарантує повну безпеку конфіденційних даних.
Знищуйте шредером документи; які містять комерційну таємницю або персональну інформацію; відомості про зарплату; бухгалтерську та податкову звітність тощо. Він ріже документи поперечним зрізом на частинки розміром 4;3х12 мм зі швидкістю 2;1 м/хв.
HP OneShred 100CC підтримує ручну (до 9 аркушів формату А4 щільністю 80 г/м²) і автоматичну (до 100 аркушів формату А4 щільністю 80 г/м²) подачу документів та без проблем впорається з скріпками; скобами та кредитними картками. Безперервний час роботи шредера – 10 хв; час охолодження – 40 хв
Знищувач документів HP OneShred 100CC оснащений індикаторами перегріву; перевантаження та переповнення кошика для відходів.
Оглядове вікно; розташоване у передній частині кошика для відходів; дозволяє легко контролювати рівень його заповнення та вчасно очищати від відрізків. Чотири коліщатка; два з яких можна зафіксувати; роблять шредер мобільним та зручним у користуванні.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Рівень секретності | 4 |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 8.4 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 873630 |
| Гарантія, міс | 12 |
| Додаткові характеристики | індикатор переповненого кошика |
| Категорія | для офісу |
| Мoдель | OneShred Auto 100CC (2818) |
| Обсяг кошика | 17 л |
| Особливості | автостарт/стоп |
| Робоча ширина | 220 мм |
| Робочий цикл ("працює"/" відпочиває") | 10/40 |
| Розмір | 502 х 331 х 218 мм |
| Розмір шматочків | 4.3 х 12 мм |
| Швидкість | 2.1 м/хв |
| Стан | Нове |
| Країна виробництва | США |
| Тип різання | перекресний |
| Знищує за раз, аркушів (А4/80г) | 9 |
| Знищення | скріпки |
| Рівень шуму | 68 дБ |
| Формат | А4+ |