-26%








21 951 ₴
16 260 ₴
Показати оптові ціниKonus ETERNITY 6-24x50 — оптичний приціл для тактичної стрільби на великі відстані; оснащений балістичною сіткою у першій фокальній площині. Модель пропонує комфортний діапазон оптичного збільшення з постійним віддаленням вихідної зіниці; дозволяючи вести ефективний прицільний вогонь на різних дистанціях. Філігранна прицільна сітка з лазерним гравіюванням масштабується разом з оптичним збільшенням; забезпечуючи швидке і точне наведення на мішень навіть з рухомих позицій.
Оптичні характеристики:
Конструктивні особливості:
Сумісність зі зброєю:
Комплектація:
Габарити:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KONUS |
| Вага | 845 г |
| Діаметр об'єктиву | 50 мм |
| Максимальна кратність | 24 х |
| Відбудування від паралакса | Збоку |
| Підсвічування прицільної марки | Регульована |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 390 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 7295 |
| Барабанчики поправок, ціна ділення | 1/10 MRAD |
| Гарантія, міс | 12 |
| Додатково | фокусування |
| Корпус | метал |
| Мінімальна кратність | 6х |
| Мoдель | Eternity 6-24x50 PRS Ballistic FFP IR |
| Поле зору на 100 м | 6.46–1.6 м |
| Розмір вихідної зіниці | 8.3–2.0 мм |
| Країна виробництва | Китай |
| Тип кратності | Змінювана |
| Тип прицільної сітки | балістична |
| Тип елементів живлення | CR2032 |
| Видалення вихідної зіниці | 86-81 мм |