-26%







37 274 ₴
27 610 ₴
Показати оптові ціниКоли під час роботи утворюється дрібний і важкий пил; вам потрібен пилосос; який постійно забезпечує огляд; очищаючи робочу поверхню від пилу; а засмічений фільтр не сповільнює роботу. Пилосос Bosch економить час; запобігаючи засміченню фільтра завдяки ексклюзивній технології автоматичного очищення фільтра (AFC); що розроблена Bosch. Його потужний сталий потік повітря допомагає швидше виконати роботу. Пилосос Bosch робить прибирання пилу швидшим і простішим завдяки безшланговому контейнеру і окремій кришці двигуна; що запобігає перекиданню.
УніверсальністьПилосос всмоктує переважну більшість матеріалів; як вологих; так і сухих; дрібний і важкий пил. Його безперервне потужне всмоктування забезпечує високоефективне видалення пилу; що допомагає швидше виконувати роботу.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Споживана потужність | 1200 Вт |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 14 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 0.601.9M0.020 |
| Місткість | 40 л |
| Гарантія, міс | 12 |
| Максимальне розрідження | 240 мбарів |
| Мoдель | 14 кг |
| Стан | Нове |
| Країна виробництва | Китай |