-26%








17 310 ₴
12 822 ₴
Показати оптові ціни✔ Завдяки покращеній акумуляторній технології; відсутності ефекту пам’яті та мінімальному саморозряду літій-іонний акумулятор V20 готовий до роботи у будь-який час та в будь-якому місці; а також дозволяє вашому інструменту працювати довше. Технологія безщіткового двигуна забезпечує кращу ефективність та більш тривалий термін служби
✔ Потужний двигун з частотою обертання до 2100 об/хв і крутним моментом 80 Нм для ефективного свердління та загвинчування шурупів по дереву; металу та пластику.
✔ 15 налаштувань свердління для точного регулювання крутного моменту.
✔ Двоступінчастий редуктор з металевими шестернями 0-600/0-2100 об/хв забезпечує якісне виконання поставленого завдання.
✔ Потужний та зносостійкий ударний механізм виробляє до 35 700 ударів за хвилину для ефективного свердління в цегляній кладці.
✔ Вбудоване світлодіодне підсвічування; освітлює робочу зону та забезпечують кращу видимість у будь-яких робочих умовах.
✔ Безключовий швидкозатискний патрон з діаметром хвостовика від 1 до 13 мм; дозволяє легко та швидко замінювати насадки.
✔ Частина нової 18-вольтової бездротової системи STANLEY® FATMAX® V20 - відмінною особливістю якої є професійна база інструменту та нові акумуляторні батареї.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stanley |
| Стан | Новий |
| Тип патрона | Швидкозатискний |
| Живлення | Акумулятор |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3.9 кг |
| Живлення | |
| Напруга акумулятору | 18 В |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | SFMCD721D2K |
| Гарантія, міс | 36 |
| Діаметр свердління дерева | 40 мм |
| Діаметр свердління металу | 13 мм |
| Додатково | регулювання крутного моменту |
| Ємність акумулятора | 2 A/год |
| Кількість акумуляторів в комплекті | 2 |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Комплектація | шуруповерт |
| Макс. діаметр хвостовика свердла, мм | 13 |
| Максимальний крутний момент | 80 Нм |
| Мoдель | 0-600/2 |
| Призначення | професійний |
| Підсвічування | Да |
| Режим роботи | ударний |
| Режимів крутного моменту | 14 + 2 |
| Швидкість обертання (обороти) | 0-2100 об/хв |
| Країна виробництва | Китай |
| Тип | дриль-шуруповерт |
| Тип харчування | Акумулятор |
| Упаковка | Кейс |