-26%







40 082 ₴
29 690 ₴
Показати оптові ціниКухонна машина i-Coach Touch
це ключ до великої кількості різноманітних рецептів незалежно від того; початківець ви чи досвідчений професіонал. 21 автоматична програма з повним керівництвом Більше ніж 100 покрокових рецептів через 4.3" сенсорний екран та додаток Tefal Потужний двигун 1200Вт Зручні ваги; що під’єднуються до кухонної машини І все це - у стильному дизайні з нержавіючої сталі.
Тихий та надійний
Збивайте білки чи замішуйте тісто навіть у вранішній тиші чи коли спить малеча; адже Tefal i-couch Touch працює дійсно надзвичайно тихо.
Покращена ергономіка
Завдяки великому отвору у чаші; ви в будь-який момент зможете додати необхідні інгредієнти; не перериваючи при цьому роботу приладу.
Довговічність
Повністю металевий внутрішній механізм (аж до найменших деталей); що забезпечує довговічну та безперебійну роботу кухонної машини.
У комплекті Tefal i-Coach Touch є різноманітні насадки для створення тіста ідеального замісу та бездоганної структури крему. Достатньо підготувати інгредієнти; вибрати рецепт та необхідний аксесуар; а всю іншу роботу довірити кухонному помічнику.
Велика чаша з нержавіючої сталі
5.5 л чаша - можливість збивати до 10 яєць або 1.8 кг тіста для хліба
Зручна ергономічна ручка
Дозволяє надійно підняти чашу однією рукою; а іншою вишкребти весь її вміст. Під час роботи чаша надійно фіксується і залишається нерухомою; що забезпечує чистоту та безпеку використання.
Великий сенсорний екран із безліччю рецептів
Для ще більшого комфорту; у комплект входять розумні кухонні ваги з технологією Bluetooth
Зважуйте інгредієнти прямо в чаші або окремо навіть під час замішування. Цим вагам під силу все. Ви можете використовувати їх як під час роботи з кухонною машиною; так і окремо; для ваших щоденних кулінарних потреб.
Твій персональний тренер з випічки!
Використовуйте готові рецепти та створюйте кулінарні шедеври навіть без досвіду завдяки простим та зрозумілим покроковим інструкціям. Корисні опції та аксесуари зроблять процес випікання комфортним та максимально швидким; незалежно від складності рецепта та кількості інгредієнтів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tefal |
| Кількість швидкостей | 8 |
| Стан | Новий |
| Тип приладу | Кухонний комбайн |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 12.6 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | QB951837 |
| Габарити | 42 х 35 х 32 см |
| Гарантія, міс | 24 |
| Додаткові функції | можливість придбання додаткових насадок для розширення функціональності приладу |
| Мoдель | QB951837 |
| Потужність | 1200 Вт |
| насадки | віночок |
| Об'єм основної чаші | 5.5 л |
| Об'єм чаші блендера | відсутній |
| Особливості | застосунок для android та ios |
| Режими | імпульсний режим |
| Країна виробництва | Китай |
| Також шукають | з великою чашею |
| Тип | кухонна машина |
| Функції | тестозамешиватель |
| Колір | Чорний |