-26%




29 169 ₴
21 607 ₴
Показати оптові ціниNIVONA CUBE 4106 — це революційна модель кавомашин; що познайомить вас з зовсім новим підходом до приготування кави. Серія CUBE поєднала функції автоматичних кавомашин та рожкових кавоварок у своєму компактному корпусі; як у капсульних пристроїв. Модель оснащена системою Aroma Balance System; символьною сенсорною панеллю та розумними програмами очищення.
Завдяки зручній сенсорній панелі ви з легкістю можете вибирати потрібні опції для приготування ароматної кави до вашого смаку; наприклад:
Відкрийте для себе смак вашої улюбленої кави заново. NIVONA CUBE 4106 використовує вбудовану систему темперування та контролю тиску в заварювальному блоці; що гарантують оптимальну екстракцію під час кожного заварювання кави. Завдяки цій системі кавомашина здатна розкрити понад 800 ароматів кавових зерен.
NIVONA CUBE 4106 оснащена контейнером; що вміщує до 250 грамів зерен та компактним резервуаром для води об’ємом 1;4 літра.
В комплект постачання напівавтоматичної кавомашини NIVONA CUBE 4106 входять:
Система Click Cup
Очищення одним рухом. Революційна система Click Cup дозволяє з легкістю очистити пристрій від залишків кави. Просто прокрутіть нижню частину контейнера Click Cup до характерного кліка та видаліть тверду кавову таблетку. NIVONA CUBE з інноваційною запатентованою системою Click Cup — це поєднання переваг рожкової кавоварки та компактності капсульної.
Простота заварювання кави
Заварюйте вашу улюблену каву всього одним дотиком. Символьний тач-дисплей дозволить з легкістю змінити налаштування для кави; а система Click Cup позбавить вас зайвих турбот з очищення кавомашини.
Aroma Balance System
Aroma Balance — система; що відкриє для вас новий досвід смакування кави. Завдяки трьом профілям екстракції; які можна вибрати до ваших уподобань; вона розкриває максимум смаку кожного зерна. Aroma Balance надає можливість приготувати той самий ідеальний ароматний еспресо чи будь-який інший кавовий напій.
Можна взяти з собою
Завдяки продуманому; компактному дизайну кавомашини; ви з легкістю можете взяти її з собою* у подорож та насолоджуватися улюбленими кавовими напоями не тільки вдома.
*Спеціальну дорожню сумку можна придбати окремо.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nivona |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Тип управління | Сенсорне |
| Приготування молочних напоїв | Автоматичне |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 4.95 кг |
| Додаткові характеристики | |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | CUBE4106 |
| Габарити | 5 x 32 x 21 см |
| Гарантія, міс | 24 |
| Тиск | 15 бар |
| Місткість контейнера для зерен | 250 г |
| Комплектація | фільтр води |
| Мoдель | CUBE4106 |
| Потужність | 1455 Вт |
| Особливості | знімний резервуар для води |
| Приготування еспресо | Да |
| Програмовані напої | кава лунго |
| Резервуар для води | 1.4 л |
| Спосіб компонування | окремі |
| Країна виробництва | Іспанія |
| Сфера застосування | для вдома (побутові) |
| Тип кави, що використовується | зерновий |
| Функції | регулювання температури кави |
| Колір | Чорний |