-35%






19 772 ₴
12 852 ₴
Показати оптові ціниНастінна витяжка Bosch DWK64PJ60T: зручний та практичний монтаж; що дарує свободу у створенні неповторного дизайну вашої кухні.
• Світлодіодне підсвічування: енергозберігаюче освітлення забезпечує чітке та яскраве освітлення зони варильної панелі.
• Металевий жиропоглинаючий фільтр забезпечую свіже повітря до; під час та після приготування.
• Три режими роботи витяжки; що відповідають вашому стилю приготування
• Робота в режимі рециркуляції за допомогою спеціальних аксесуарів (не входять до комплекту)
• Поглинає запахи завдяки змінному фільтру з деревним вугіллям
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Стан | Новий |
| Тип управління | Сенсорне |
| Рівень шуму | 65 дБ |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 11.3 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Дисплей | Ні |
| Таймер | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автоматичне вмикання/вимкне (сенсор) | Немає |
| Артикул | DWK64PJ60T |
| Гарантія, міс | 24 |
| Діаметр вентиляційної труби | 120 мм |
| Кількість двигунів | 1 |
| Кількість швидкісних режимів | 3 |
| Лампи | LED |
| Матеріал корпусу | Скло |
| Мoдель | DWK64PJ60T |
| Потужність | 120 Вт |
| Особливості | зворотний клапан |
| Продуктивність | 400 м3/год |
| Режим роботи | відведення повітря та рециркуляція |
| Країна виробництва | Туреччина |
| Також шукають | потужні |
| Тип | похила |
| Тип монтажу | настінна |
| Фільтри | алюмінієвий |
| Колір | Чорний |
| Ширина корпусу | 59.6 см |