-35%

43 162 ₴
28 055 ₴
Показати оптові ціниВитяжка Faber Inka Lux Premium Bk Matt A70 Kl (305.0658.609) - це вбудована кухонна витяжка; яка відрізняється високою продуктивністю та стильним дизайном. Ця модель виконана в чорному матовому кольорі; що додає їй сучасного та елегантного вигляду.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Faber |
| Стан | Новий |
| Тип управління | Електронне |
| Рівень шуму | 68 дБ |
| Тип витяжки | Вбудована |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Дисплей | Ні |
| Таймер | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автоматичне вмикання/вимкне (сенсор) | Немає |
| Артикул | 305.0658.609 |
| Габарити | 700 мм |
| Гарантія, міс | 24 |
| Діаметр вентиляційної труби | 150 мм |
| Кількість двигунів | 1 |
| Кількість швидкісних режимів | 3 |
| Лампи | LED |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Мoдель | Inka Lux Premium Bk Matt A70 Kl |
| Потужність | 250 Вт |
| Продуктивність | 720 м3/год |
| Режим роботи | відведення повітря та рециркуляція |
| Країна виробництва | Італія |
| Також шукають | потужні |
| Тип | Вбудована |
| Тип монтажу | у шафі |
| Фільтри | алюмінієвий |
| Колір | Чорний |
| Ширина корпусу | 70 см |