-35%34 774 ₴
22 603 ₴
Показати оптові ціниВитяжка Faber Inka Lux Premium X A52 Kl (305.0658.601) - це вбудована модель з нержавіючої сталі шириною 52 см. Вона оснащена трьома швидкостями та турборежимом; а також LED-освітленням. Жировий фільтр можна мити в посудомийній машині. Витяжка має діаметр вихідного отвору 150 / 120 мм і клас енергоефективності B.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Faber |
| Стан | Новий |
| Тип управління | Електронне |
| Рівень шуму | 69 дБ |
| Тип витяжки | Вбудована |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Дисплей | Ні |
| Таймер | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автоматичне вмикання/вимкне (сенсор) | Немає |
| Артикул | 305.0658.601 |
| Габарити | 520 мм |
| Гарантія, міс | 24 |
| Діаметр вентиляційної труби | 150 мм |
| Кількість двигунів | 1 |
| Кількість швидкісних режимів | 3 |
| Лампи | LED |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Мoдель | Inka Lux Premium X A52 Kl |
| Потужність | 250 Вт |
| Особливості | зворотний клапан |
| Продуктивність | 670 м3/год |
| Режим роботи | відведення повітря та рециркуляція |
| Країна виробництва | Італія |
| Також шукають | потужні |
| Тип | Вбудована |
| Тип монтажу | у шафі |
| Фільтри | алюмінієвий |
| Колір | Нержавіюча сталь |
| Ширина корпусу | 52 см |