-35%








25 774 ₴
16 753 ₴
Показати оптові ціниЦя духова шафа оснащена сенсорним LED дисплеєм з контролем часу випікання. Так; температура та функція випічки легко встановлюються за допомогою ергономічних регуляторів. Сенсорне управління дозволяє чітко встановити час приготування. Цей розумний дисплей запам’ятовує; коли час діставати страву з духової шафи; подасть звуковий сигнал і вимкне саму шафу; щоб ваша страва не перепtклась.
SoftSteam — чудова функція; яка відкриває для вас світ випічки та хлібу як з пекарні! Як нею користуватися? Просто налийте 250-300 мл води в спеціальний резервуар; оберіть потрібний режим нагріву і насолоджуйтеся свіжою випічкою. З цим режимом хліб та інші вироби підіймаються краще та рівномірніше; результат виходить більш пухкий і не пересушений. Також SoftSteam можна використовувати для розігріву їжі.
Духова шафа Hansa подбає не тільки про ваш шлунок; але і про вашу безпеку. Дверцята оснащені трьома склами; завдяки яким ви точно не отримаєте опік; ненароком доторкнувшись до них — вони запобігають надмірному нагріванню зовнішнього скла.
77 літри — це об’єм порожнини XXL. При такому великому об’ємі духова шафа показує чудові результати — все завдяки збільшеним нагрівальним елементам. Тепер можна не хвилюватися; що не встигнете зробити всі страви до великого столу. Ви можете навіть готувати випічку на двох рівнях одночасно — і отримаєте смачні результати.
Вона оснащена 11-ма режимами; які не просто зроблять ваше життя простішим — вони відкриють для вас світ гриля; парового готування та інших експериментів в кулінарії.
Режими нагрівів: Швидкий попередній розігрів; Верхній і нижній нагрів + конвекція; Гриль; Верхній нагрів + гриль (супергриль); Нижній нагрів; Кільцевий нагрівач + конвекція + нижній нагрів (піца); Кільцевий нагрівач + конвекція; ЕКО Кільцевий нагрівач + конвекція; Верхній нагрів + гриль + конвекція; Верхній і нижній нагрів; SoftSteam кільцевий нагрівач + конвекція.
Утоплені перемикачі значно полегшують як використання шафи; так і чистку панелі управління. Приховані ручки майже не брудняться; а також відрізняються ергономічністю та зручністю використання.
Тепер можна легко та безпечно витягувати і вставляти деко! Хромовані напрямні забезпечують легкість під час готування і під час очищення. Вони спеціально підвішені на гачки; щоб їх було зручно знімати; і можуть митися як вручну; так і в посудомийній машині.
Напрямні висуваються на 75%; тому можете бути впевненими в їх безпеці та зручності. З таким відсотком ви можете легко витягнути більшу частину дека; і навіть якщо воно сильно завантажене — не обпектися.
Завжди мріяли почати сушити гриби чи фрукти? З духовою шафою Hansa можна вибрати ідеальні параметри та насолоджуватися тим; що ви раніше не могли собі дозволити. Смаження одразу на декількох рівнях; сушіння; ідеальні параметри для яловичини; піци; риби або овочів — для кожної страви знайдеться місце та час!
Втомилися від неприємного грюкання дверцят? Забудьте про це; духова шафа Hansa оснащена петлями зі спеціальними демпферами; а дверцята автоматично гальмуються перед повним зачиненням.
Ця модель духової шафи має кільцевий нагрівальний елемент; який забезпечує кращий розподіл тепла і постійну циркуляцію повітря. Завдяки цьому ваші страви завжди будуть рівномірно обсмажені; як зовні; так і всередині; а тістечка і суфле будуть виходити бездоганно ніжними.
Неважливо яка пора року надворі — з духовою шафою від Hansa ви завжди будете мати якісні страви барбекю. Просто вмикайте режим “Супергриль” і легко смажте великі порції м’яса; отримуючи хрустку скоринку та м’яку серединку. При увімкненні цього режиму вмикаються два нагрівальні елементи; які значно збільшують потужність.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hansa |
| Клас енергоспоживання | A+ |
| Стан | Новий |
| Колір корпусу | Інший |
| Габаритні розміри духової шафи | |
| Вага | 33.7 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Внутрішнє покриття | емаль |
| Дисплей | Так |
| Тип гриля | електричний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | BOEIS694097 |
| Габарити | 59 х 59.5 х 57 см |
| Гарантія, міс | 12 |
| Додаткові функції | турбогриль |
| Кількість програм | 11 |
| Кількість стекол дверцят | 3 |
| Мoдель | BOEIS694097 |
| Потужність гриля | 1500 Вт |
| Обсяг | 77 л |
| Особливості | знімна дверцята духової шафи |
| Підсвічування | Да |
| Розміри ніші для вбудовування | 59.5 х 56 см |
| Система очищення | Просте очищення |
| Країна виробництва | Польща |
| Також шукають | таймер |
| Тип | Електричний |
| Тип напрямних | дротяні |
| Управління | Сенсорне |
| Колір | Нержавіюча сталь |