-35%








21 537 ₴
13 999 ₴
Показати оптові ціниЗручне керування
Модель оснащено зручною сенсорною панеллю керування. Лише одна кнопка – і можна отримати запашну каву. Завдяки програмі Self-Clean кавомашина підтримує чистоту системи; забезпечуючи неперевершений смак і аромат кожної чашки улюбленого напою.
Продуманий і практичний дизайн:
Безпечна та надійна
Програма Self-Clean для найкращого смаку та аромату кожної чашки кави. Системи захисту від перегріву та надмірного тиску.
9 програм приготування:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ardesto |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Тип управління | Сенсорне |
| Тип кавоварки | Еспресо |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 9.6 кг |
| Додаткові характеристики | |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | FCM-FA900W |
| Габарити | 49 х 44 х 26 см |
| Гарантія, міс | 12 |
| Тиск | 15 бар |
| Ємність для молока | Да |
| Місткість контейнера для зерен | 150 г |
| Кількість роздавальних груп | 2 |
| Комплектація | кавомашина |
| Мoдель | FCM-FA900W |
| Потужність | 1240 Вт |
| Особливості | Режим очікування |
| Приготування капучіно | автоматичне |
| Приготування еспресо | Да |
| Програмовані напої | еспресо |
| Резервуар для води | 2 л |
| Спосіб компонування | окремі |
| Країна виробництва | Китай |
| Сфера застосування | для вдома (побутові) |
| Тип кави, що використовується | зерновий |
| Функції | таймер |
| Колір | Білий |