-26%





29 758 ₴
22 043 ₴
Показати оптові ціниПотужний акумуляторний дриль-шурупокрут з безщітковим двигуном; що забезпечує відмінну продуктивність. Його компактна головка довжиною 163 мм забезпечує ідеальну зручність роботи. Міцний металевий патрон на 13 мм забезпечує відмінну передачу крутного моменту для будь-якої роботи.
Легкість налаштуванняДриль-шурупокрут відрізняється дуже високим рівнем керованості; зберігаючи здоров'я користувача і захищаючи інструмент: ЛМІ реалізує функцію KickBack Control; що перемикається; для зниження ризику раптової віддачі при загвинчуванні. Муфта Precision Clutch з можливістю перемикання зупиняє перемикання при досягненні заданого крутного моменту і; таким чином; знижує знос муфти та шум; що виникає при цьому.
Універсальне використанняІнструмент призначений для свердління у деревині з максимальним діаметром 68 мм та у сталі діаметром до 13 мм. Він сумісний з будь-якими акумуляторами та зарядними пристроями Bosch Professional 18V.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Стан | Новий |
| Тип патрона | Швидкозатискний |
| Живлення | Акумулятор |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.1 кг |
| Живлення | |
| Напруга акумулятору | 18 В |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 0.601.9K6.006 |
| Гарантія, міс | 12 |
| Додатково | скоба для кріплення до поясу |
| Ємність акумулятора | 5 A/год |
| Кількість акумуляторів в комплекті | 2 |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Комплектація | шуруповерт |
| Макс. діаметр хвостовика свердла, мм | 13 |
| Максимальний крутний момент | 64 Нм |
| Мoдель | ке |
| Призначення | професійний |
| Підсвічування | Да |
| Режим роботи | ударний |
| Режимів крутного моменту | 20 + 1 |
| Швидкість обертання (обороти) | 0-2100 об/хв |
| Країна виробництва | Малайзія |
| Тип | дриль-шуруповерт |
| Тип харчування | Акумулятор |
| Упаковка | Кейс |