-35%








25 760 ₴
16 744 ₴
Показати оптові ціни| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Makita |
| Вага | 1.8 кг |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | RT0702CX2 |
| Гарантія, міс | 36 |
| Емісійний показник вібрації агод | 2.5 м/с2 |
| Похибка K | 1.5 м/с2 |
| Мoдель | 10000-34000об/хв |
| Номінальна споживана потужність | 710 Вт |
| Патрон | 8 мм |
| Країна виробництва | Китай |
| Рівень звукового тиску | 82 дБ |
| Рівень звукової потужності | 93 дБ |
| Число обертів холостого ходу | 34000 об/хв |