-35%




21 909 ₴
14 241 ₴
Показати оптові ціни| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Franke |
| Стан | Новий |
| Рівень шуму | 66 дБ |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Дисплей | Ні |
| Таймер | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автоматичне вмикання/вимкне (сенсор) | Немає |
| Артикул | 305.0728.431 |
| Габарити | 700 мм |
| Гарантія, міс | 24 |
| Діаметр вентиляційної труби | 150 мм |
| Кількість двигунів | 1 |
| Кількість швидкісних режимів | 4 |
| Лампи | LED |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Мoдель | Box Flush Basic FBFE BK A70 |
| Потужність | 250 Вт |
| Особливості | энергокарта |
| Продуктивність | 750 м3/год |
| Режим роботи | відведення повітря та рециркуляція |
| Країна виробництва | Туреччина |
| Також шукають | потужні |
| Тип | Вбудована |
| Тип монтажу | у шафі |
| Тип управління | кнопкове |
| Фільтри | алюмінієвий |
| Колір | Чорний |
| Ширина корпусу | 70 см |