-35%







33 946 ₴
22 065 ₴
Показати оптові ціниМіцний; швидкий і портативний - мініатюрний твердотільний накопичувач LaCie Rugged Mini SSD допоможе вам швидко створити резервну копію вашого проекту. Сумісність із інтерфейсами USB 40 Гбіт/с і Thunderbolt 4 забезпечує швидкість читання до 2 000 МБ/с; що є перспективним рішенням. Підключення за принципом «підключи і працюй» з Mac; Windows і iPad забезпечує безперебійний робочий процес. Крім того; міцна конструкція зі ступенем захисту IP54 забезпечує захист від води; пилу та падінь.
Особливості:Створені для подорожей; створені для ігор. Лінійка надійних твердотільних накопичувачів Rugged SSD забезпечує високу продуктивність і готова супроводжувати вас у будь-яких пригодах. Ці надійні накопичувачі створені для роботи з широким спектром творчих завдань. Відеоблогери; відеооператори; фрілансери; незалежні режисери та ті; хто знімає моменти життя на ходу.
Маленькі; щоб подорожувати; міцні; щоб служити довгоМіцний; швидкий і портативний - мініатюрний твердотільний накопичувач LaCie Rugged Mini SSD допоможе вам у найкоротші терміни виконати всі етапи від зйомки до резервного копіювання. Завдяки перспективному інтерфейсу USB 40 Гбіт/с і сумісності з Thunderbolt 4 ваші файли переміщуватимуться зі швидкістю читання до 2 000 МБ/с доти; доки у вас є цей накопичувач. Крім того; він не був би надійним; якби не був захищений від води; пилу та падінь; що ідеально підходить для подорожей; де б ви не перебували.
Міцний корпус IP54 із захистом від пилу та водиЦей накопичувач містить щонайменше 30% перероблених матеріалів за вагою та має упаковку; що на 100% придатна для вторинної переробки.
Працює з iPad і iPhone через USB-CПідключіть накопичувач LaCie до порту USB-C вашого iPad або iPhone; щоб безпосередньо керувати файлами та отримати додаткове місце для зберігання даних на пристрої - це дуже просто.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lacie |
| Стан | Новий |
| Форм-фактор | portable |
| Тип диска | SSD |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 114 г |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Живлення | USB |
| Користувальницькі характеристики | |
| (Збірка) Споживана потужність | 6 Вт |
| Артикул | STMF1000400 |
| Габарити | 105.3 × 66.9 × 17.3 мм |
| Гарантія, міс | 36 |
| Інтерфейс підключення | USB 3.2 Type-C |
| Мoдель | USB Type-C 1TB Rugged Mini |
| Об'єм пам'яті | 1 TB |
| Швидкість запису | 2000 Mb/s |
| Швидкість читання | 2000 Mb/s |
| Країна виробництва | Тайвань |
| Також шукають | швидкі |
| Тип накопичувача | зовнішній |
| Тип флеш-пам'яті | 3D TLC NAND |
| Товщина | 17.3 мм |
| Колір | Помаранчевий |