-35%





26 405 ₴
17 163 ₴
Показати оптові ціни| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Electrolux |
| Стан | Новий |
| Тип управління | Механічне |
| Рівень шуму | 72 дБ |
| Тип витяжки | Настінна |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 13.4 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | LFV326K |
| Висота димохода | 730-1260 мм |
| Габарити | 1260 х 598 х 176 мм |
| Гарантія, міс | 12 |
| Діаметр вентиляційної труби | 150 мм |
| Кількість двигунів | 1 |
| Кількість швидкісних режимів | 3 |
| Лампи | LED |
| Матеріал корпусу | Скло |
| Мoдель | LFV326K |
| Потужність | 290 Вт |
| Продуктивність | 600 м3/год |
| Режим роботи | відведення повітря та рециркуляція |
| Країна виробництва | Італія |
| Також шукають | потужні |
| Тип | купольна |
| Тип монтажу | настінна |
| Фільтри | алюмінієвий |
| Колір | Чорний |
| Ширина корпусу | 60 см |