-35%








23 282 ₴
15 133 ₴
Показати оптові ціниВідкрийте новий рівень кулінарної майстерності разом із Sencor — стильною; потужною та надзвичайно функціональною кухонною машиною.
Особливості:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sencor |
| Кількість швидкостей | 6 |
| Стан | Новий |
| Тип приладу | Кухонний комбайн |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 13 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | STM7950 |
| Габарити | 57 х 41 х 31 см |
| Гарантія, міс | 12 |
| Додаткові функції | можливість придбання додаткових насадок для розширення функціональності приладу |
| Мoдель | STM7950 |
| Потужність | 1700 Вт |
| насадки | для печива |
| Об'єм основної чаші | 3.5 л |
| Об'єм чаші блендера | 1.5 л |
| Особливості | підсвічування чаші |
| Режими | імпульсний режим |
| Країна виробництва | Китай |
| Також шукають | потужні |
| Тип | кухонна машина |
| Функції | терка |
| Колір | Сірий |