-35%


50 737 ₴
32 979 ₴
Показати оптові ціни| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Кліматичний клас | SN |
| Загальний об`єм | 182 л |
| Стан | Новий |
| Тип управління | Електронне |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 54.7 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Потужність заморожування | 22 кг/добу |
| Рівень шуму | 42 дБ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | GSV24VWE0N |
| Час збереження температури без електроенергії | 11 годин |
| Гарантія, міс | 24 |
| Глибина | 65 см |
| Клас енергоефективності | E |
| Кількість відділень | 5 |
| Мoдель | GSV24VWE0N |
| Особливості | лоток для льоду |
| Система розморажування | статична |
| Спосіб установки | стоїть окремо |
| Країна виробництва | Туреччина |
| Тип компресора | інверторний |