-35%






33 966 ₴
22 078 ₴
Показати оптові ціни| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Whirlpool |
| Клас енергоспоживання | A+ |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри духової шафи | |
| Вага | 36.4 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Дисплей | Так |
| Тип гриля | електричний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | WOI4S8HM2SBA |
| Внутрішнє покриття | эмаль Easy Clean |
| Габарити | 59.7 х 59.5 х 56.4 см |
| Гарантія, міс | 12 |
| Додаткові функції | автоматична програма для випікання кондитерських виробів |
| Кількість програм | 39 |
| Кількість стекол дверцят | 3 |
| Мoдель | WOI4S8HM2SBA |
| Потужність гриля | 2450 Вт |
| Обсяг | 73 л |
| Особливості | доводчик дверцят |
| Підсвічування | Да |
| Розміри ніші для вбудовування | 58.3-58.5 x 56-56.8 x 55 см |
| Система очищення | емаль легкого очищення |
| Країна виробництва | Італія |
| Також шукають | з функцією пароварки |
| Тип | Електричний |
| Тип напрямних | телескопічні |
| Управління | механічно-сенсорне |
| Колір | Чорний |