-35%








20 562 ₴
13 365 ₴
Показати оптові ціни| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tefal |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 14.25 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | QT1811E0 |
| Безпека та захист | протикрапельна система |
| Гарантія, міс | 24 |
| Мoдель | QT1811E0 |
| Потужність | 2200 Вт |
| Об'єм резервуара для води | 1200 мл |
| Особливості | технологія twin-boiler — подвійне підігрівання пари для максимальної ефективності |
| Подача пара | 80 г/хв |
| Розміри | 170 х 44 x 55 см |
| Режими | постійний пар |
| Країна виробництва | Китай |
| Також шукають | потужні |
| Функції | безпечний для всіх типів тканин |
| Колір | Білий |