-35%







3 232 ₴
2 101 ₴
Показати оптові ціниВикористовуйте мобільний додаток Tapo; щоб миттєво вмикати або вимикати підключені пристрої де б ви не знаходилися. Зробіть ваше життя простішим і безпечнішим.
Функції розкладу і таймераВи можете налаштовувати розклад роботи і таймери на цілий тиждень. Всі підключені пристрої будуть автоматично активуватися і відключатися в заданий час.
Багато функцій в компактному корпусіЗавдяки невеликому розміру Tapo P100 не блокує сусідні розетки.
Захисник вашого будинкуФункція «Не вдома» створює видимість того; що вдома хтось є; періодично вмикаючи та вимикаючи підключені пристрої (наприклад; лампу). Забезпечте додатковий захист від зловмисників; перебуваючи в поїздці.
Сімейний доступВи можете ділитися правами доступу і управління з членами родини; економлячи час і спрощуючи використання пристрою особливо для людей похилого віку.
Гарантії безпеки| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | TP-Link |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | Tapo P100(4-pack) |
| Вхідна напруга | 220 - 240 В |
| Вихідна напруга | 220 - 240 В |
| Гарантія, міс | 24 |
| Кнопки | кнопка живлення |
| Максимальна потужність | 2300 Вт |
| Максимальний струм | 10 А |
| Матеріал | Пластик |
| Мoдель | Tapo P100 (4-pack) |
| Навколишнє середовище | 0°С - +35° С |
| Особливості | віддалене управління |
| Протокол | IEEE 802.11 b/g/n |
| Розміри (В х Ш х Д) | 72 х 51 х 40 мм |
| Сертифікація | RoHS |
| Системні вимоги | iOS 9.0 + |
| Країна виробництва | Китай |
| Тип бездротової передачі | Wi-Fi |
| Колір | Білий |
| Частота бездротової мережі | 2.4 ГГц |