-35%
5 583 ₴
3 629 ₴
Показати оптові ціни| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vinga |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Призначення | Для ноутбука |
| Користувальницькі характеристики | |
| P/N сумісних акумуляторів | YJ3582133P |
| Артикул | A47796 |
| Вид | ліцензійний |
| Гарантія, міс | 12 |
| Ємність | 5000mAh |
| Кількість осередків | 2 cell |
| Мoдель | 5000m |
| Потужність | 38 Wh |
| Напруга | 7.6 V |
| Країна виробництва | Китай |
| Тип | Li-Pol |