-35%








1 229 ₴
799 ₴
Показати оптові ціниЕлектроплита двоконфоркова Rainberg RB-008 – справжня знахідка для людей; які цінують свій час.
Відкриті нагрівальні спіралі; кожна потужністю 3500Вт; забезпечують миттєвий розігрів та швидке приготування їжі вдома та на дачі. Вбудовані термостати підтримують заданий режим приготування їжі. П’ять режимів потужності для кожної конфорки.
Компактна електроплита в елегантному дизайні — відмінне рішення як як додаткова варильна панель на дачі або в будинку; так і в якості окремої електричної плити на невеликій кухні. Проста та зручна в експлуатації з подвійною варильною панеллю. Кожна плита настроюється індивідуально — можна використовувати дві пластини разом чи окремо. Ця модель оснащена захистом від перегріву; не ковзними гумовими ніжками для безпечного використання.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rainberg |
| Варильна поверхня | електрична |
| Вид плити | Настільна |
| Покриття варильної поверхні | емаль |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Тип управління | Механічне |
| Колір корпусу | Сірий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.2 кг |
| Висота | 60 мм |
| Ширина | 215 мм |
| Характеристики варильної поверхні | |
| Кількість електричних конфорок | 2 |
| Загальна кількість конфорок | 2 |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Функція автовідключення | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Споживана потужність | 3500 |