-35%1 098 ₴
714 ₴
Показати оптові ціни| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Samsung |
| Стан | Новий |
| Сумісність з брендом | Samsung |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | KS-PTSCX-D4200A |
| Вид | неоригінальний |
| Гарантія, міс | 6 |
| Комплектація | 1 картридж |
| Мoдель | Samsung SCX-4200 (SCX-D4200A) |
| Оригінальний аналог | SCX-D4200A |
| Сумісність із моделями | SCX-4200 |
| Сумісність з пристроями бренду | Samsung |
| Країна виробництва | Китай |
| Тип друку | лазерний |
| Колір | Black |