-35%

24 669 ₴
16 035 ₴
Показати оптові ціни✔ Ліве розташування пилкового диска - ідеально при стропильних роботах на висоті.
✔ Електронне гальмо диска - дуже швидка зупинка пилкового диска.
✔ Литий алюмінієвий підошва - міцна і легка конструкція.
✔ Спрямований повітряний потік зберігає лінію розрізу чіткої і видимою.
✔ Світлодіодне підсвічування - кращий контроль при поганій видимості.
✔ Безключового регулювання кутів нахилу і глибини різу.
✔ Зручна та швидка настройка параметрів пропила.
✔ Кроквяний гак - страховка при роботі на висоті.
✔ Адаптер пилососа AirLock - рухливе швидке з’єднання;
✔ шланг пилососа не перекручується.
✔ Шестигранний ключ для зміни диска на борту.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Вага | 2.8 кг |
| Живлення | Акумулятор |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | DCS565N |
| Важливо! | без зарядного пристрою в комплекті |
| Гарантія, міс | 36 |
| Глибина пропилу під кутом 45° | 42 мм |
| Глибина пропилу під кутом 90° | 55 мм |
| Діаметр диска | 165 мм |
| Додаткові функції | регульований нахил |
| Заміна оснащення | ключова |
| Використання | ручне |
| Максимальний кут нахилу | 50 ° |
| Матеріал | Пластик |
| Мoдель | 2.8 кг (без АКБ та |
| Потужність | працює від акумулятора |
| Призначення | професійний |
| Посадковий діаметр пиляльного диска | 20 мм |
| Швидкість обертання | 4950 об/хв |
| Країна виробництва | Китай |