-35%

22 592 ₴
14 685 ₴
Показати оптові ціни| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TP-Link |
| Стан | Новий |
| Форм-фактор | В стійку |
| Користувальницькі характеристики | |
| Jumbo-кадр | 9216 байт |
| Автовизначення MDI/MDIX | Да |
| Артикул | TL-SG2428P |
| Можливість віддаленого керування | керований |
| Висота | 220 мм |
| Гарантія, міс | 60 |
| Глибина | 44 мм |
| Діапазон вологості (робота) | від 10% до 90% без конденсату |
| Кількість портів 1000FX | 4хSFP |
| Кількість 1000TX портів | 24x10/100/1000TX |
| Кількість PoE+ портів | 24xPoE |
| Кількість портів | 28 |
| Комутаційна здатність | 56 Гбіт/с |
| Корпус | Металевий |
| Мoдель | TL-SG2428P |
| Харчування | 100-240 В |
| Порти | Gigabit Ethernet |
| Робоча температура | від 0 до 50 C |
| Розмір таблиці МАС-адрес | 8000 адрес |
| Швидкість перенаправлення 64-байтних пакетів | 41.67 Mpps |
| Відповідність мережевим стандартам | IEEE 802.3 ab 1000BASE-T (1000 Мбіт/с) |
| Середовище передачі даних | 100BASE-TX/1000Base-T: неекранована вита пара категорії 5 |
| Країна виробництва | Китай |
| Також шукають | з підтримкою PoE |
| Температура зберігання | від -40 до 70 C |
| Тип | керований 2-го рівня |
| Вимоги PoE | PoE 802.3 at (PSE) до 30 Вт на порт |
| Управління | графічний Web-інтерфейс |
| Ширина | 440 мм |