-35%

1 029 ₴
669 ₴
Показати оптові ціни| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Voltronic |
| Стан | Новий |
| Тип управління | Механічне |
| Колір | Червоний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | NSB-80B-800W |
| Гарантія, міс | 12 |
| Мoдель | NSB-80B-800W |
| Потужність | 800 Вт |
| Нагрівальний елемент | кварц |
| Особливості | мобільність |
| Площа обігріву | 8 кв.м |
| Режими роботи | 2 |
| Країна виробництва | Китай |
| Також шукають | до 1000 Вт |
| Тип | інфрачервоний |
| Тип обігрівача, для сінка | інфрачервоний обігрівач |
| Установка | стельовий |
| Функції захисту | захист від опіків |