-35%
1 083 ₴
704 ₴
Показати оптові ціни| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 1.62 кг |
| Основні атрибути | |
| Напруга | 12 В |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | WPS5-12 |
| Гарантія, міс | 12 |
| Ємність | 5 Ач |
| Мoдель | 12В 5Ач (WPS5-12) |
| Призначення | для ДБЖ |
| Виробник | Long |
| Країна виробництва | Китай |
| Тип клем | F1/F2 |