-35%







35 789 ₴
23 263 ₴
Показати оптові ціни| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Acer |
| Встановлена ОС | DOS/Без ОС |
| Стан | Новий |
| Тип накопичувача | SSD |
| Колір | Сірий |
| Тип | Ноутбук |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 4 |
| Тип процесора | AMD Ryzen 3 |
| Екран | |
| Тип матриці | TFT IPS |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 358.6 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | NX.J98EU.005 |
| Бездротові технології | Wi-Fi 6 (802.11aх) |
| Веб-камера | 1080p |
| Вага (кг) | 1.7 |
| Відеокарта | AMD Radeon Graphics |
| Висота | 18.9 мм |
| Гарантія, міс | 12 |
| Глибина | 232.7 мм |
| Діагональ екрану (дюйм) | 15.6" |
| Додаткові можливості | стереодинаміки |
| Ємність акумулятора | 58 Втч |
| Ємність батареї | 3 cell |
| Інтерфейси підключення | Комбінований аудіороз'єм |
| Кількість слотів M.2 | 1 |
| Кількість слотів для оперативної пам'яті | 2 |
| Максимальний об'єм оперативної пам'яті | 32000 |
| Мoдель | Aspire Lite AL15-41P |
| Об'єм SSD | 512 ГБ |
| Об'єм оперативної пам'яті (МБ) | 16000 |
| Особливості | українська клавіатура |
| Покоління процесора AMD | Zen 2 |
| Дозвіл | 1920х1080 (FullHD) |
| Серія (модельний ряд) | Acer Aspire |
| Країна виробництва | Китай |
| Також шукають | до 50000 грн |
| Тип відеокарт | інтегрована |
| Тип ноутбука | для роботи |
| Тип покриття екрана | матова |