-35%





19 037 ₴
12 374 ₴
Показати оптові ціни| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ubiquiti |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Тип антени | Внутрішня |
| Тип | Бездротовий |
| Загальні | |
| Вага | 422 г |
| Висота | 42.5 мм |
| Ширина | 117 мм |
| Живлення | USB |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | UX7 |
| Вхідний інтерфейс | 10/100/1000/10 000 BASE-T Ethernet |
| Гарантія, міс | 12 |
| Глибина | 118 мм |
| Додаткові порти | USB-C |
| Захист інформації | WPA3 |
| Кількість LAN портів (RJ-45) | 2 |
| Кількість антен (шт) | 3 |
| Кількість в комплекті | 1 шт |
| Мoдель | UniFi Express 7 |
| Оперативна пам'ять | 3 Гб |
| Особливості | З віддаленим керуванням |
| Підтримка MESH | Да |
| Підтримка VPN | Да |
| Підтримка транспортних протоколів | PPTP |
| Процесор | ARM Cortex - A53 1500 MHz |
| Робоча частота | 2.4/5/6 ГГц |
| Режими роботи | Wi-Fi маршрутизатор |
| Швидкість LAN портів | 2.5 Гбіт/с |
| Швидкість Wi-Fi | 5764 Мбіт/с |
| Відповідність мережевим стандартам | IEEE 802.1 Q |
| Стандарт Wi-Fi 802.11 | n |
| Також шукають | з usb-входом |
| Функції міжмережевого екрану | NAT |