-35%
27 065 ₴
17 592 ₴
Показати оптові ціни| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Edler |
| Клас віджиму | B |
| Клас енергоспоживання | C |
| Максимальна швидкість віджиму | 1200 об/хв |
| Стан | Новий |
| Тип двигуна | Інверторний |
| Колір корпусу | Білий |
| Тип завантаження | Фронтальна |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 73 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | EWD-1070ISW |
| Висота | 85 см |
| Гарантія, міс | 12 |
| Глибина | 60 см |
| Дисплей | Так |
| Кількість програм | 16 |
| Колекція білизни під час сушіння | 7 кг |
| Корпус | повнорозмірний |
| Максимальне завантаження білизни | 10 кг |
| Мoдель | EWD-1070ISW |
| Особливості | технологія барабана snowflake |
| Споживання води за 1 цикл | 65 л |
| Споживання електроенергії за 1 цикл | 1.30 кВт/год |
| Програми прання | Вовна |
| Спосіб установки | стоїть окремо |
| Країна виробництва | Китай |
| Технічні особливості | Самоперевірка |
| Тип | пральня - суші |
| Функції | попереднє прання |
| Колір дверцят | чорний |
| Ширина | 59.5 см |