-35%

24 351 ₴
15 828 ₴
Показати оптові ціниSteamBake дає змогу готувати випічку вдома як у пекарні. Вологість допоможе тісту повністю піднятися; даючи змогу домогтися насиченої та блискучої скоринки.
PlusSteam - для ще кращої випічкиPlusSteam дає змогу вам досягти результатів як у пекарні у себе вдома одним натисканням кнопки. Вологість дає змогу тісту повністю піднятися; створюючи м'яку серединку з хрусткою глянцевою скоринкою. Спробуйте цю функцію для приготування чудової смаженої курки або риби з овочами.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Electrolux |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 41 кг |
| Характеристики духової шафи | |
| Внутрішнє покриття | емаль |
| Гриль | Так |
| Кількість стекол дверцят духовки | 2 |
| Тип гриля | електричний |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Клас енергоспоживання | A |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | LKG504001X |
| Висота | 85.5 см |
| Газ-контроль | поверхні |
| Гарантія, міс | 12 |
| Глибина | 50 см |
| Зони нагрівання | газові |
| Індикатор температури | Ні. |
| Кількість конфорок | 4 |
| Кількість напрямних духовки | 4 |
| Кришку вареної поверхні | немає |
| Матеріал решіток поверхні | чугун |
| Мoдель | LKG504001X |
| Напруження/ частість | 220-240 В/50 Гц |
| Особливості парфумів | з дисплеєм |
| Підсвічування | Да |
| Корисний об'єм духовки | 59 л |
| Режими приготування | Нижній надгрев |
| Країна виробництва | Румунія |
| Також шукають | з електропідпалювачем |
| Тип | Газова |
| Тип духовки | Газова |
| Тип напрямних духовки | рельєфні |
| Тип спорожнення | емаль легкої очищення |
| Колір | Нержавіюча сталь |
| Ширина | 60 см |
| Електропідпал | конфорки |
| Електропідпали в духовці | в ручці |
| Електропідпалення поверхні | в ручці |
| Ящик посуду | Да |