-35%
38 911 ₴
25 292 ₴
Показати оптові ціни| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Franke |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Тип | Газова |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Електропідпал | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 106.0670.112 |
| Газ-контроль | Да |
| Гарантія, міс | 24 |
| Діаметр і потужність конфорок | Передня права 1.75 кВт |
| Дизайнерська колекція | Maris |
| Кількість конфорок | 4 |
| Кількість решіток | 2 |
| Максимальна потужність підключення | 7800 Вт |
| Матеріал поверхні | емаль |
| Матеріал решіток | чавун |
| Мoдель | FHMA 604 3G DC MB C |
| Наявність шнура живлення | Да |
| Напруга | 240 В |
| Розміри | 60 х 50 х 4 см |
| Розміри ніші для вбудовування | 56 х 48 см |
| Країна виробництва | Німеччина |
| Тип газу, який буде використано | Світовий газ |
| Тип нагрівальних елементів | газові конфорки |
| Тип поверхні | газова |
| Управління | Механічне |
| Функції | конфорка ВОК |