-35%


3 935 ₴
2 558 ₴
Показати оптові ціни| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosto |
| Стан | Новий |
| Тип | Графічний планшет |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | T1060K |
| Гарантія, міс | 12 |
| Кількість рівнів тиску пера | 16384 |
| Мoдель | T1060K |
| Підтримка ОС | Windows XP |
| Розміри робочої поверхні | 263 x 148 мм |
| роздільна здатність | 5080 lpi |
| Країна виробництва | Китай |