-35%


15 182 ₴
9 868 ₴
Показати оптові ціни| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosto |
| Інтерфейси | USB |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Активна зона, мм | 216 х 135 мм |
| Артикул | BT-101A |
| Вага (кг) | 0.48 |
| Висота, мм | 161 |
| Гарантія, міс | 12 |
| Діагональ | 10.1" |
| Контрастність | 1000:1 |
| Матриця | IPS |
| Мoдель | BT-101A |
| Дозвіл екрану | 1280×800 |
| Швидкість інтерфейсу | 300 PPS |
| Країна виробництва | Китай |
| Товщина (мм) | 17 |
| Кут огляду | 170° |
| Рівень чутливості пера | 5080 |
| Ширина, мм | 243 |
| Яскравість, cd/m | 260 |