-35%








31 378 ₴
20 396 ₴
Показати оптові ціни| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ECG |
| Кількість швидкостей | 10 |
| Стан | Новий |
| Тип приладу | Кухонний комбайн |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 9.6 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | FORZA 6600 Metallo Nero |
| Габарити | 45 х 36 х 24 см |
| Гарантія, міс | 12 |
| Мoдель | FORZA 6600 Metallo Nero |
| Потужність | 1800 Вт |
| насадки | віночок |
| Об'єм основної чаші | 6.5 л |
| Об'єм чаші блендера | відсутній |
| Особливості | планетарне рух насадок |
| Режими | імпульсний режим |
| Країна виробництва | Китай |
| Також шукають | з великою чашею |
| Тип | кухонний комбайн |
| Функції | м'ясорубка |
| Колір | Чорний |