-35%

31 195 ₴
20 277 ₴
Показати оптові ціни| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Electrolux |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Дисплей | Так |
| Клас енергоспоживання | A |
| Таймер | Так |
| Характеристики духової шафи | |
| Кількість стекол дверцят духовки | 2 |
| Конвекція | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | LKK660220W |
| Внутрішнє покриття | емаль легкої очищення |
| Висота | 85.7 см |
| Газ-контроль | поверхні |
| Гарантія, міс | 12 |
| Глибина | 60 см |
| Зони нагрівання | газові |
| Індикатор температури | Ні. |
| Кількість конфорок | 4 |
| Кількість напрямних духовки | 3 |
| Кришку вареної поверхні | немає |
| Матеріал решіток поверхні | емальована сталь |
| Мoдель | LKK660220W |
| Сила і тип конфорок | 3 кВт |
| Напруження/ частість | 220-240 В/50 Гц |
| Особливості | Термостат |
| Особливості парфумів | Типовий протиень |
| Підсвічування | Да |
| Корисний об'єм духовки | 58 л |
| Режими приготування | конвекція |
| Країна виробництва | Румунія |
| Також шукають | з шириною 56-60 см |
| Тип | комбінована (газ+електро) |
| Тип духовки | Електрична |
| Тип напрямних духовки | рельєфні |
| Тип спорожнення | эмаль aqua clean |
| Колір | Білий |
| Ширина | 60 см |
| Електропідпал | конфорки |
| Електропідпалення поверхні | в ручці |
| Ящик посуду | Да |