-35%49 662 ₴
32 280 ₴
Показати оптові ціниToshiba MG10 Series SATA III — жорсткий диск з вищою щільністю традиційного магнітного запису (CMR). Накопичувач оснащений інтерфейсом SATA 6;0 Гбіт/с; легко інтегрується в стандартні 3;5-дюймові відсіки; що зменшує площу та операційне навантаження хмарної інфраструктури зберігання даних; систем зберігання файлів і об’єктів; а також критичних для бізнесу серверів і сховищ.
Наявна технологія точного лазерного зварювання Toshiba ущільнює гелій усередині 10-дискової механіки; щоб зменшити аеродинамічний опір і забезпечити нижчий робочий профіль потужності. А нижчий робочий профіль потужності своєю чергою забезпечує відмінну енергоефективність.
Особливості:
- 20 ТБ для звичайного магнітного запису (CMR);
- швидкість обертання шпинделя становить 7200 об/хв;
- технологія Toshiba Persistent Write Cache для захисту від втрати даних у разі раптової втрати живлення;
- конструкція з 10 дисками для чудової щільності зберігання;
- технологія точного лазерного зварювання Toshiba.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Toshiba |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Японія |
| Форм-фактор | 3.5" |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | MG10ACA20TE |
| Гарантія, міс | 60 |
| інше | для ПК і серверів |
| Інтерфейс | SATA III |
| Мoдель | 3.5" 20TB |
| Об'єм жорсткого диску (ГБ) | 20 TB |
| Споживана потужність | 10 Вт |
| Розмір буфера | 512 МБ |
| Швидкість обертання (об/хв) | 7200 об/хв |
| Також шукають | з великою місткістю |