-35%32 212 ₴
20 938 ₴
Показати оптові ціниКухонний комбайн KitchenAid 5KFP1319EAC підходить для приготування більшості блюд; великих чи маленьких. Тепер простіше; ніж будь-коли; покращити всі ваші страви з тими функціями; які він може запропонувати. Подрібнюйте; шаткуйте; нарізайте скибочками; кубиками; замішуйте; змішуйте і робіть пюре зі свіжих овочів і трав; сирів; тіста; соусів і сальсу та багато іншого.
Отвір для продуктів 3-в-1 скорочує час підготовки; дозволяючи обробляти найрізноманітніші інгредієнти: помідори; огірки; картопля; шоколад та багато іншого. Крім простоти використання; всі аксесуари зручно і акуратно поміщаються в підставку для зберігання; що входить до комплекту; яка притискається безпосередньо до робочої чаші. Збережіть приготовані інгредієнти на потім у холодильнику за допомогою кришки для чаші.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KitchenAid |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Стан | Новий |
| Тип приладу | Кухонний комбайн |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 4.5 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 5KFP1319EAC |
| Габарити | 46.4 х 22.2 х 22.2 см |
| Гарантія, міс | 12 |
| Мoдель | 5KFP1319EAC |
| Потужність | 400 Вт |
| насадки | ніж для подрібнення |
| Об'єм основної чаші | 3.1 л |
| Об'єм чаші блендера | 3.1 л |
| Особливості | Плавний пуск |
| Режими | імпульсний режим |
| Країна виробництва | Китай |
| Тип | кухонний комбайн |
| Функції | терка |
| Колір | Кремовий |